Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересів Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу
Головна
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за Серпень 2014

24 серпня 2014
Вітання Голови Громадянського руху "Нова Укаїна" Володимира Семиноженка з Днем Незалежності України.
Вітання Голови Громадянського руху

Прийміть сердечні вітання з найбільшим національним святом – Днем Незалежності України!

Ця визначна дата започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові прагнення до національного відродження, духовної свободи і демократії, економічного зростання та культурного піднесення.

Усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця. Тож давайте щиро покладатися на успіх наших спільних дій та продовження активної співпраці, яка єднає нас і зміцнює нашу державу.

Нехай це свято додасть всім нам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої рідної Батьківщини!

15 серпня 2014

Предстоятелю Української Православної Церкви

Митрополиту Київському і всієї України

Онуфрію

<p>Предстоятелю Української Православної Церкви <p>Митрополиту Київському і всієї України <p>Онуфрію

Ваше Блаженство!

Прийміть щирі вітання з нагоди обрання Вас предстоятелем Української Православної Церкви.

Високо ціную Ваше самовіддане служіння Богу, Церкві й народові України. Впевнений, що Ваша діяльність на чолі Української Православної Церкви принесе мир нашій країні і злагоду нашому суспільству.

Бажаю Вам доброго здоров'я, сил та наснаги у служінні Богу і людям.

З повагою,

Голова Громадянського Руху "Нова Україна"

В.П.Семиноженко

14 серпня 2014
Проміжні вибори депутатів Черкаської обласної ради
Проміжні вибори депутатів Черкаської обласної ради

31 серпня відбудуться проміжні вибори депутатів Черкаської обласної ради по двох мажоритарних округах - №44 (м.Золотоноша) і №45 (м.Канів).

За депутатські мандати змагатиметься 23 кандидати. Серед них – висуванці партії УДАР, ВО «Батьківщина», ВО «Свобода», Радикальної партії Олега Ляшка, Партії Вільних Демократів та Партії Зелених України. Серед 13-и самовисуванців є «замасковані» комуністи та члени новоспеченої Партії розвитку України.

12 серпня 2014
Гримаси казначейського обслуговування або як розвіюються міфи про децентралізацію
Гримаси казначейського обслуговування або як розвіюються міфи про децентралізацію

Рік перейшов через свій екватор і покотився до зими. Вкотре аналізую, що вдалося зробити по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період. Порівнюю з аналогічним періодом минулого року. Порівняння невтішні. Це викликає тривогу та безліч запитань. Посудіть самі. Карлівським виробничим управління житлово-комунального господарства або комунгоспом як ми звикли його називати у 2013 році за період січень-липень по поточних видатках із благоустрою міста на придбання матеріалів, запасних частин, паливо-мастильних матеріалів та оплату за електроенергію було виділено кошти в сумі 782,5 тис. грн., з них поплачено 607,8 тис. грн., що становило 77,7 відсотки. За цей же період 2014 року при виділенні коштів в сумі 695,2тис.грн оплачено 221,2 тис. грн. або 31,8 відсотка кредиторська заборгованість 474 тис. грн.., з них тільки за пальне в сумі 120 тис. грн.

8 серпня 2014
Бронескорая от николаевского предприятия для зоны АТО
Бронескорая от николаевского предприятия для зоны АТО
Николаевский бронетанковый завод презентовал уникальную бро-нированную «операционную на ко¬лесах». Машина дает возможность вывозить раненых с поля боя и ока¬зывать им неотложную хирургичес¬кую помощь.
4 серпня 2014
Полтавщина.
Полтавщина.
Днями голова міста Карлівки, Голова Полтавської обласної організації громадянського руху «Нова Україна» Володимир Слєпцов разом із карлівчанином Валерієм Петренко відвідали N-ську військову частину, яка несе бойову службу в районі села Новоселівка під Донецьком. Вони доставили мікроавтобусом свого земляка Олександра Харитонова, який вже п’ятий місяць проходить службу в зоні АТО і був у короткотерміновій відпустці, яку командування надало солдату за відмінну службу та з нагоди народження внучки. Підприємці міста та Нижньоланнівська сільська рада передали бійцям, які служать у частині свого земляка продукти харчування, засоби особистої гігієни, питну воду, палатку, спальні матраси. Особливо раді бійці були свіжому хлібу із хлібозаводу ТОВ «Докучаєвські чорноземи».

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення