Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересів Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні.
Головна
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за Березень 2015

25 березня 2015
Володимир Семиноженко: Практика прийняття рішень Урядом настільки закрита і кулуарна, що все більше віддаляє нас від ідеї Відкритого Уряду.
Володимир Семиноженко: Практика прийняття рішень Урядом настільки закрита і кулуарна, що все більше віддаляє нас від ідеї Відкритого Уряду.

Побачив недавно звернення до Яценюка ряду НГО, члени яких обурені бездіяльністю Уряду щодо реалізації ініціативи Партнерство «Відкритий уряд».

Дуже прикро було це почути, тому що саме мені, будучи главою Держінформнауки, довелося з колегами виконати величезну роботу з розвитку цієї Ініціативи в Україні. У 2012 в результаті тривалої і системної роботи за активної участі громадських організацій був прийнятий перший український План дій з реалізації Ініціативи, який отримав дуже високу оцінку на міжнародній конференції в Бразилії, фактично, він був визнаний кращим.

24 березня 2015
Час на дискусії вичерпано
Час на дискусії вичерпано

Прийнятий Верховною Радою Закон України «Про добровільне об’єднання громад» запустив відлік часу по впровадженню в державі реформи номер один по децентралізації влади. З того часу пройшло більше ніж півтора місяці, а реальних кардинальних зрушень не відбулося.

Активізувалося обговорення серед еліти місцевого самоврядування. Знову проходять палкі дебати на яких звучать ті ж самі тези, що і півроку і рік тому від повного несприйняття самої ідеї реформ до палкого схвалення укрупнення громад і децентралізації.

6 березня 2015
Вітання Володимира Семиноженка з Міжнародним жіночим Днем.
Вітання Володимира Семиноженка з Міжнародним жіночим Днем.

Дорогі жінки!

Від усього серця вітаю Вас з 8 березня! Нехай цей день зігріє Вас не тільки яскравими променями сонця, але й любов’ю, турботою та ніжністю з боку близьких та навіть незнайомих людей.

Ви завжди наповнюєте наше життя яскравими подіями, надихаєте на нові звершення! Бажаю Вам миру, любові, радості, світлого, сонячного настрою!

Зі святом!

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення