Вся увага - регіональним проблемам І. Каленюк: Партійні блоки рано чи пізно заходять у глухий кут Якщо люди розуміють один одного, то мовної проблеми немає
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Проекти

Україна-2015. Національна стратегія розвитку Національна стратегія розвитку "Україна-2015" є масштабним проектом системної модернізації інститутів економіки, держави і суспільного розвитку, в результаті якої Україна може і має увійти до кола розвинених країн світу в історично стислий проміжок часу.
Українсько-Російський форум Російсько-українські відносини завжди займали особливе місце в системі зовнішньо- та внутрішньополітичних пріоритетів України й Росії. Багатовікова історія співіснування двох країн і народів у єдиному цивілізаційному, культурному, державно-адміністративному контексті вирішальним чином впливає на двостороннє співробітництво тепер уже незалежних і суверенних держав. Очевидно, що спільність минулого неминуче обумовлює якусь спільність майбутнього. Яким стане це майбутнє – визначається саме зараз.
Соціальний проект «Ранній скринінг діабету» Громадянський рух «Нова Україна» спільно з Міжнародною діабетичною асоціацією України та Київським благодійним фондом «Діабетик» розпочала соціальний проект з раннього скринінгу діабету.
Обличчя Нової України Ми запрошуємо всіх наших прихильників і всіх бажаючих присилати свої фото з символікою або назвою нашого Руху на контактну адресу. Ми розмістимо ваші фото на сайті та в рекламних матеріалах руху (з вашого дозволу). Станьте обличчям Нової України!
Моніторинг антикризових заходів Фахівці громадянського руху "Нова Україна" і громадського-політичного об'єднання "Український форум" відстежують динаміку реалізації антикризових заходів в Україні і світі.
Самопочуття українців в дзеркалі соціології. Дослідження, проведене в лютому 2010 року Інститутом соціології НАНУ

Опитування

Як Ви ставитеся до скасування політичної реформи 2004 року?

Результати опитувань

Пряма мова

Володимир Семиноженко: За три кроки до мети
Володимир Семиноженко: Повернути науку в університети
Iншi висловлювання
Карта нової україни

Вiдео

26 травня 2011 Виступ Володимира Семиноженка на урочистому засіданні з нагоди Дня науки
Вiдеоархiв

Останні обговорення

Форум